روبن آلدریج — نماد باشگاه لیورپول

روبن آلدریج تنها از چند و نیم زمان طولانی در لیورپول استفاده کرد، اگرچه او همیشه در بهترین افراد قبلی خود متحد شده بود، علاوه بر اهدافش، هر یک از عناوین بازی ویدیویی آنها را در میان بهترین گلزنان هدف قرار داد.

روبن آلدریج با برکت در سال 1958، حرفه فوتبالی خود را بدون حضور در لیگ منطقه جنوبی لیورپول آغاز کرد، قبل از اینکه امضای شما را بر روی قرارداد بلندمدت ماهر اصلی خود در سال 1979 با منطقه ولز نیوپورت نیشن امضا کرد. او در 198 عنوان بازی ویدیویی شرکت کرد. در نظر گرفته شده برای نیوپورت بررسی 87 هدف، علاوه بر خدمت به این نیروی کار، بازاریابی و تبلیغات در مقیاس نهایی، دریافت این جام ولزی علاوه بر خدمت به کسانی که در این 1 چهارم نهایی جام قهرمانان جام اروپای غربی در سال بعد ارائه شد.

در سال 1984 آلدریج در نظر گرفته شده برای Oxford U. s.، جایی که با هدف بلندمرتبه خود، بازبینی گسترده، بررسی 85 هدف با 141 جلسه با clb،  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد هر چند تشویق این افراد به بازاریابی و تبلیغات به سمت مقیاس اولیه است.

با توجه به هدف لیورپول از بررسی سفر دائمی بت یان اسپید برای کمک به یوونتوس، مدیر کنی دالگلیش علاوه بر اینکه او آلدریج را با اکونومی آورده بود، یک جانشین معتبر را نیز خواست که در سال 1987 برای 750 000 پوند در نظر گرفته شده است.

آلدریج به نوعی از حامیان لیورپول برای بچه بودن، مدتها قبل به سمت فرآیند لیورپول همراه شد و علاوه بر شروع حرفه خود در آنفیلد، در آن شرکت کرد، زیرا او قصد داشت از طریق بررسی این هدف دریافتی در کنار ساوتهمپتون با او ادامه دهد. کل فعالیت اصلی او روبن آلدریج که مدت‌ها قبل از اسپید درگذشته استفاده می‌کرد، مدت‌ها پاهای خود را پیدا کرد، اما واقعاً به نظر می‌رسید که سال بعدی بود که می‌توانست کاملاً درخشش کند.

قبل از شروع در سال 1987-1988، آلدریج از اهداف خیانتکار اولیه در سالی که لیورپول برای کمک به این شناسایی انجام داد، 26 هدف لیگ را به ثمر رساند و نیروی کار توانست تا 29 گل را به ثمر برساند. عناوین بازی های ویدیویی متوالی بدون حذف.

به نظر می‌رسید که آرزوی دو بار قهرمانی سال به محض اینکه لیورپول برای کمک به ویمبلدون از جام اتحادیه فوتبال انگلیس رها شد، از بین می‌رفت، آلدریج نیز نوعی مجازات در نظر گرفته شده برای لیورپول را از دست داده بود، او برای کمک به قمارباز اصلی تبدیل شد. از نوعی تنبیه در باقیمانده ومبلی غفلت کنید. تقریباً همه روحیه‌ها برای کمک به آرامش در استفاده از ماه مه وجود داشت، زیرا لیورپول با نتیجه 2-1 بر ویمبلدون از فیس شیلد غیرانتفاعی در ومبلی غلبه کرد و آلدریج هر دو هدف را به طور مساوی برای لیورپول بررسی کرد.

این سال 1988-1989 این بازگشت شگفت‌انگیز مربوط به یان اسپید را کشف کرد، دقیقاً کسی که هرگز در مورد یوونتوس تصمیم نگرفت، علاوه بر این به نظر می‌رسید که سؤالات قابل توجهی در رابطه با اینکه آیا آلدریج با این حال آینده‌ای برای باشگاه فوتبال داشته باشد، علی رغم سوال، او سال بهتری در مقایسه با Speed ​​داشت، دقیقاً کسی که در مواردی موفق به کشف سبک قدیمی‌تر خود نشد، بررسی 31 هدف در طول سال، و همچنین یک جاه‌طلبی پس از چند دقیقه بعد. به اورتون از جام FA باقی مانده، با دیدن اینکه لیورپول تجربه را 3-2 برداشت.

به همین ترتیب، شوک با دلسردی تمام شد، با این حال، وقتی دیدیم که لیورپول به سختی این لیگ را برای کمک به سیستم کنار گذاشت، همراه با احتمال دو زمان متفاوت، که اساساً یک پایان دیگر در فعالیت داشت و سیستم 2-0 را برد. در آنفیلد برای کمک به دستیابی به این هویت.

با سپتامبر 1989 سوسیداد معتبر نوعی 1 پوند تولید کرد. 1 میلیون نقل قول در نظر گرفته شده برای آلدریج علاوه بر او در نهایت پس از انجام 104 جلسه استماع و بررسی 63 هدف با clb، به زودی لیورپول را ترک کرد.